• Konferans Salonu Yapımı

  Konferans salonu yapımı esnasında birçok farklı sistem bir araya gelir ve her biri bir diğeri ile ahenk içerisinde hizmet verir. Kompleks iç mekân uygulamaları arasında görülen konferans salonu yapımı esnasında birçok farklı değişken bir arada kullanılmaktadır. Oldukça titiz bir hizmet olan konferans salonu yapımı sonrasında hizmetlerden memnun kalabilmek için profesyonel hizmet veren firmalar ile çalışmak önemlidir. Konferans salonu yapımı konusunda sektörde yıllardır başarılı hizmetlerini sürdüren firmamız ile iletişime geçerek göz alıcı konferans salonlarına sahip olmak mümkündür.

  Konferans Salonu

  Konferans salonu çalışmalarında ortaya çıkacak tasarım bakış açısına göre farklılık gösterir. Konferans salonu tasarımında ve sistemlerin uyumlu çalışmasında oldukça etkili ve akılda kalıcı sonuçlar almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Konferans salonu dizayn ve yapım hizmeti sunan firmamız sahip olduğu hazır tasarımlar ile de sizlere kolay bir seçim yapma fırsatı sunar. Hem sinema hem tiyatro hem de konferans salonu amacı ile kullanılacak iç konsept mekanlarında mükemmeli yakalayan tasarımlara sahip firmamız uzman kadrosu ile en başarılı hizmeti sunar.

  Konferans Salonu Yapımı

  Konferans salonu yapımı öncesinde personellerimiz hizmetin verileceği alanı ölçer ve bu ölçümleme ile mekânın teknik ölçüleri çıkartılır. Ardından koltukların aralığı, koltukların sahne ile aralığı, merdiven aralıkları, sahne düzeni, sahne perdesi gibi en önemli ince detaylar hesaplanarak ortaya şablon çıkartılır. Ardından salonda kullanılacak her bir sistemin ve eşyanın tercihi ve montajına geçilir. Uzman personellerimiz alanda yapacakları incelemenin ardından gerek olduğunda ek hizmetler ile de bu süreci kusursuz yönetir. Ses sistemi kurulumu, duvar kaplamaları, zemin kaplamaları ve merdiven tasarımları gibi hizmet detayları bir bütün halinde tasarlanır ve son derece ahenkli ve gözü yormayacak konferans salonu yapımı hizmeti sunulur.

  Konferans salonu yapımı hizmetleri kapsamında salon güvenliği ve aydınlatma sistemi çalışmaları da profesyonel uzmanlarımız eşliğinde en kaliteli koşullarda sunulur. Hizmet süresince her bir detay ince işçilik ile hazırlanır ve ortaya son derece başarılı ve göz alıcı konferans salonu yapımı hizmeti çıkartılır.

  Okul Konferans Salonu Yapımı

  Okul konferans salonu yapımı günümüzde oldukça popüler olan hizmetler arasında yer alır. Kapalı niteliğe sahip olması nedeni ile sağlık açısından okul konferans salonu yapımı oldukça büyük riskler taşır. Olası her tür sağlık problemine karşı teknik personellerimiz insani koşulları her daim ön planda tutar ve hem ekonomik, hem modern hem de oldukça sağlıklı kullanım alanı sunan okul konferans salonu yapımı çalışmalarını gerçekleştirir. Okul konferans salonu yapımı hizmetleri, bünyemizde hiçbir detay ihmal edilmeden gerçekleştirilir.