• Home Cinema Koltuğu

  Home Cinema koltuğu, evde sinema keyfine özel olarak tasarlanmıştır. Ev sinema koltukları, uzun süreli oturumlar için özel olarak tasarlanmıştır.  Home cinema koltukları üretilirken ilk olarak seyircinin rahatlığı göz önüne alınır. Eğer koltuklar yeteri kadar rahat olmazsa, kullanıcı gösteriyi baştan sona kadar izlemekte çok zorlanacaktır. O yüzden bütün home cinema koltuğu üreticilerinin en çok dikkat ettiği unsur rahatlıktır.

  Bu durum sinemalar için de geçerlidir. Sinema koltuklarının seyirciyi rahatsız etmesi istenmeyecek bir durumdur. Filmin baştan sona kadar izlenebilmesi için kesinlikle koltuk konforunun üst düzeyde olması gerekir. Araştırma şirketleri tarafından yapılan çalışmalara göre koltukları rahatsız bulan seyirciler, henüz gösteri bitmeden salonu terk etmektedir. Yani müşteri memnuniyetini gerçekten önemseyen firmalar için bu durum çok önemlidir. Koltuklardan rahatsız olarak salonu terk eden müşteriler, muhtemelen bir daha aynı salonu tercih etmez ve bu da firmaların müşteri kaybetmesine neden olur.

  Ev Sinema Koltuğu

  Günümüzde birçok home cinema koltuğu üreten firma vardır. Bu koltukların birçok modeli ve çeşidi vardır. Home cinema koltuğu, seyircilerin rahat etmesini sağlamalıdır, kaliteli kumaş ve iç malzemelerden üretilmiş olması önemlidir. Kullanım süresine dikkat etmelidir. İyi bir home cinema koltuğunun uzun yıllar boyunca kullanılabilmelidir.

  Sinema salonu koltukları, genelde diğer salondaki koltuklardan çok daha rahat olmaktadır. Sinema, bir eğlence yeri olduğu için rahatlığa ekstra önem verilmektedir. Seminer ve konferans gibi salonlardaki koltuklar, genelde sinema koltuklarının bir alt versiyonu olur. Sinema salonu koltuklarının birçok çeşidi bulunmaktadır. Normal sinema odalarında genelde en alt versiyon sinema koltuklarının olduğu görülür. Bu koltuklar, kırmızı renkte olur ve çok bir özelliği yoktur. V.I.P sinema salonlarında ise çok daha lüks sinema koltuklarına denk gelinmektedir. Bu tarz koltuklar ise hem görünüş hem de rahatlık açısından diğer sandalyelerden çok daha üstün durumdadır.

  Home Cinema Koltuğu Modelleri

  RODEO ZERO GRAVİTY

  Ürünümüz üç motorlu olup uzaktan kumanda ile teknolojinin son tasarımlarındandır. Ayak ve sırt bölümünü yatırmanın yanı sıra oturum yüksekliğini de ayarlayarak ayak ve baş bölümünü aynı seviye getirerek sağlıklı kan akışına yardımcı olmaktadır. Otomatik tek tuş ile aynı anda koltuğu toparlayarak hızlı etkileşim sağlar. Ergonomik ve yeni tarzı ile alan kaplamayan hem ofis hem ev için ideal ürün.

  konferans salonu koltuğu
  konferans koltuğu modelleri
  konferans koltuğu fiyatları
  konferans salonu
  sinema koltuğu
  sinema salonu koltukları