• baffle asma tavanblank
 • lineer asma tavan 1blank
 • metal asma tavan
 • petek asma tavan 03 e1611819874578
 • Asma Tavan Modelleri

  Asma tavan, belirli bir yapı içerisinde ısı ve ses kaynaklı problemleri önleyebilmek ve estetik bir görünüm elde edebilmek için kullanılan tavan modelidir. Genellikle yapılarda oluşan kötü görüntüyü gizleyebilmek için monte edilen tavan sistemleri olarak da anılmaktadırlar. Biçimsiz duvar döşemelerinden ısı tesisat borularına kadar kötü görüntüye sahip birçok yapı malzemesini gizlemek için tercih edilmektedirler.

  Yanlış kablo döşemelerinde veya tavana akıntıları sonucunda da asma tavan kullanılabilmektedir. Dünya üzerinde yer alan birçok yapı için asma tavan uygulamasına geçilmiş durumdadır. Alışveriş merkezleri, hastane odaları, ofisler ve apartmanlar, asma tavan birimlerinin kullanıldığı yapılar arasında başı çekmektedirler.

  Asma Tavan Fiyatları

  Asma tavan fiyatları, her firmada değişiklik gösterebilmektedir. M2 cinsinden hesaplanmakta olan fiyatlar, modelin monte işleminden estetik çizgi detaylarına kadar incelendikten sonra belirlenmektedir. Asma tavan fiyatları hakkında genel bir bilgi vermek gerekirse günümüzde işlenmekte olan asma tavan modelleri için m2 cinsinden 35-200 lira arası değişen ücretler istenebilmektedir.  En detaylı asma tavan fiyatları için ilgilendiğiniz yapı firmasının resmi adresini ziyaret edebilirsiniz.