• baffle asma tavanblank
 • lineer asma tavan 1blank
 • metal asma tavan
 • petek asma tavan 03 e1611819874578
 • Tavan Paneli

  Akustik panellerin tavan bölümüne işlenmesi ile kurulmakta olan akustik tavan modelleri, gürültü iletimini en aza indirebilmek için tercih edilmektedir. Ses problemini kökünden halletmek için kullanılan tavan modelleri, profesyonel firmalar çapında sunulmaktadır. Teknolojik aletler ile geliştirilmiş olan akustik tavan döşemeleri, odanın ses yalıtımını en hızlı, kolay ve ekonomik şekilde sağlayan panellerdir. Döşeme modelleri, ses yalımını yerine getirebilmek için dizayn edilmişlerdir ve gürültü problemini kaynağından çözebilmek için tasarlanmışlardır. Yankılanma sorunu içinde birebir olan tavan modelleri, estetiğin yüksek önceliğe sahip olduğu odalar için mükemmel bir seçenek olacaktır. Profesyonel yapı mağazaları sizler için en yüksek akustik standart şartlarına sahip işlemlerini uygun fiyatlarla sunabilmektedir. Sizlerde akustik tavan modellerinden sipariş edebilmek için profesyonel yapı firmalarının resmi adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

  Akustik Tavan Panelleri

  Birçok farkı tasarımı ile karşımıza çıkmakta olan tavan panelleri, her zevke uyum sağlayacak şekilde geliştirilmektedir. Delikli asma tavan panellerinden odayla uyumlu minimaliz panel modellerine kadar birçok tasarıma erişim sağlamak mümkündür. İşlevsellik ve estetik arasında mükemmel uyumu gözetmekte olan şirketler, akustik tavan panelleri için en sık tercih edilen platformlar arasındadır. Son teknoloji aletler ile üretilmekte olan akustik tavan panelleri, gürültü sorununu kökten çözebilmekle beraber odanıza şık bir görüntü de katabilmektedir. Yuvarlak ve kare delikli olan tavan panelleri, mükemmel ses emilimleri sayesinde sıklıkla tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Odanızın rengine ve boyutuna göre tercih edilen akustik tavan panelleri, profesyonel firmaların bünyesinde yer alan ustalar aracılığıyla sorunsuz ve kısa süre içerisinde takılmaktadırlar.

  Akustik Tavan Kaplama

  Gürültü sorununu ortadan kaldırabilmek için tercih edilen akustik tavan kaplama, asma tavan uygulaması ile inşa edilmektedir. Metal tavan yapısı üzerine monte edilen akustik alçı, döşeme ve montaj kısmı için ustalık gerektiren işlemlerden biridir. Ayrıca akustik tavan kaplama, karolaj sistemi ile uygulanmaktadır. Karolaj kaplama, odanızda ses yalıtımının tamamen uygulanabilmesi için gereklidir. İşlevsellik ve estetiğin bir arada bulunması içinde olmazsa olmaz uygulamalar arasında yer almaktadır. Seminer odaları, eğitim odaları ve konferans salonları gibi mekanlarda daha çok tercih edilen akustik tavan kaplama modelleri, yapı-montaj sitelerinin bünyesinde de sunulabilmektedir. Sizlerde bulunduğunuz ortamda tam sessizlik sağlarken estetiğinde bozulmamasını istiyorsanız yapı-montaj firmalarının resmi internet sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

  Akustik Tavan Fiyatları

  Akustik tavan fiyatları, sektörde yer alan her firma için değişiklik gösterebilmektedir. Estetik dizaynın önem kazandığı şirketlerde fiyatlar bir nebze daha artış gösterebilmektedir. Fakat yalnızca ses yalıtımının önem kazandığı durumlarda fiyat aralığı biraz daha aşağı çekilebilmektedir. E-dizayn sitelerinde yer alan akustik tavan fiyatları, ofis birimine sahip markalardan biraz daha ucuzdur. Fakat bu durum, kalitenin önüne geçebilmiş değildir. Ofis birime sahip olmayan firmalarında ses yalıtımı adına kaliteli işler ortaya çıkardığı görülmektedir. Akustik tavan fiyatları konusunda belirleyici etmenlerden biri de tasarım özellikleridir. Tasarım noktalarının detay kazandığı alanlarda fiyatlarda yükselme görülürken standart görünüme sahip asma tavan ücretlerinde daha seyrek bir artış mevcuttur. Fiyat bölümünde ayırt edici kısımlardan biri de asma tavanın cinsi ve bölme sayıdır. Metal asma tavanlara sahip malzeme detayları, en yüksek meblağlara ulaşan kaplama kategorisinde yer alır. Ayrıca tek bölmeye sahip olan duvarlar, daha uygun fiyatlara sahipken çift bölmeli duvarlar daha pahalıdır. Genel olarak m2 başına istenen fiyat aralığı 75 lira ve 35 lira arasında değişiklik göstermektedir. Fiyat aralığı, belirtilen estetik kaygısıyla da firmadan firmaya değişik gösterecektir.

  Akustik Tavan Modelleri

  Gürültü engelleyici bir özelliğe sahip olan akustik tavan modelleri, oldukça çeşitlidir ve firmadan firmaya değişiklik göstermektedir. Genel olarak estetik kaygısıyla bağlantılı olarak değişen modeller, metal bir tavan iskeleti üzerine işlenmekte ve alçıpan olarak işlenmektedir. Delik desenlerine sahip olan tavan modelleri, tercihen en sık kullanılan akustik tavan modelleri arasında yer almaktadır. Ayrıca kare ve yuvarlak şeklinde de sunulmakta olan akustik tavan modelleri, odanın görünümüne ve boyutuna göre seçilebilmektedir.

  Akustik Alçıpan Asma Tavan

  Genellikle metal bir platform üzerine monte edilmekte olan akustik alçıpan asma tavan, ebatları ve işlenme kolaylığı bakımından firmaların en çok sattıkları modeller arasında yer almaktadır. Karolaj sistemi ile dizayn edilen alçıpan tavan, 60*60 boyutlarında işlenmektedir. Yuvarlak ve karışık delikli olarak sunulan akustik alçıpan asma tavan sistemleri, estetik görünümü bakımından her tarz oda için ideal özelliklere sahiptir. İşlevselliğin yanında odalara harika bir ışıltı katan akustik alçıpan asma tavan, teknolojinin son harikası olarak sizlere sunulmaya devam etmektedir.

  Akustik Gergi Tavan

  Akustik gergi tavan, oldukça geniş renk ve doku çeşitliğine sahiptir. İşlenmekte olan dokular, parlak, mat ve saten olmak üzere değişiklik gösterebilmektedir. Yüksek nem oranına sahip odalar için tercih edilen akustik gergi tavan, sizler için en güvenilir tercihlerden biri olacaktır. Oldukça hafif olan akustik gergi tavan modelleri, yalnızca 240 olacak şekilde sunulmaktadır. Bu sayede iş yükünü en aza indirirken kullanıcıları içinde rahat bir ortam yaratacaktır. Odanın içerisinde alüminyum bir platformun sabitlenmesi ile monte edilmekte olan gergi tavan modelleri, kısa süre içerisinde sizlere teslim edilmektedir. Akustik gergi tavan modelleri, içerisinde telleri, havalandırma sistemlerini ve daha farklı objeleri saklamak içinde birebirdir. Kısacası ses yalıtımını sağlarken işlevsel bir ürüne sahip olmak istenler için vazgeçilmez bir tercih olacaktır.