Hakkımızda

Deneyim ve Kalitenin Gücü Vizyon Akustik


Yılların tecrübesi ile kalite birleşiyor. Akustik ses yalıtımı, zemin ve tavan ses yalıtımı, haraketli panel duvarlar, duvar ses yalıtımları, konferansa salonu sistemleri, konferans koltukları, konferans salonu ve sahne perdesi istemleri, gibi bir çok alanda uzun yılların tecrübesi, deneyimi ve uzman ekipleri ile vizyon akustik siz değerli müşteri için kaliteli projeler oluşturmaya devam ediyor.

Sektörün ileri gelene markası olarak bizler iç ve dış mimaride ses yalıtımı başta olmak üzere dekorasyon vb. modern tasarımları hayatınıza dokunuyoruz. Gerek çalışma alanları gerekse ev yada otel odası gibi yaşam alanlarını kullanım dostu yapıyoruz. Çalışma ortamından kaynaklanan gürültüler, Sağlıklı ve verimli çalışmanın en düşük olduğu yerlerdir.

Bizler bu konuda uzman ses yalıtım ve izolasyon ekibimiz ile yaşam alanlarınızı konforlu bir hale gediyoruz. Geçmişten günümüze birçok özel kurum ve kuruluşların, firmaların yanından bir çok devlet kurumuna katkıda bulunduk. Modern tasarımları estetikle birleştirerek hizmetinize sunmaya devam ediyoruz.

Yurt içi ve yurt dışı bir çok alandan faaliyet gösteren Vizyon Akustik büyük küçük sektördeki tüm firmalara ürün tefariği ve imalatı ile destek vermektedir.

Vizyon olarak Türkiye için çalışıyor, sizin için üretiyor kalite için yarışıyoruz.

Ses Yalıtımı

Akustik Ahşap Panel

Akustik Kumaş Kaplı Paneller

Konferans Salonu Perdesi

Hareketli Bölme Duvar

Ahşap Yünlü Panaller

Akustik Süngerler

Akustik Zemin Kaplamaları

Konferans Salonu Koltukları

Duvar Panelleri

Tavan Panelleri

generic
generic
generic
blank
blank
blank

Tamamlanan Akustik Yalıtım vb. bir çok projemizi inceleyin. Tüm projeler hakkından detaylı bilgi almak isterseniz lütfen iletişim kısmında bizle ulaşın.

Müşteri Yorumları


Vizyon Akustik Ses Yalıtım Sistemleri hakkında müşterilerimizin değerli düşünceleri.

Sizde mutlu müşterilerimiz arasından görmek isteriz.

GÜVENİLİR ÇÖZÜM ORTAĞI MI ARIYORSUNUZ?

Uzman Ekiplerimize Danışın, Bilgi Alın

7/24 Destek ve danışmanlık için lütfen iletişim formu kullanın

ŞİMDİ ARAYIN

+90 216 451 00 05