• Evde Sinema Odası

  Uzun ve yorucu bir iş gününün ardından yapılabilecek en güzel şey, evde ayaklarınızı uzatıp sinema keyfi yapmaktır. Sürekli gelişen teknoloji sayesinde keyifli bir ortamda sinema keyfi yapmak için Avm’lere gitmeye ya da kalabalıklara girmeye hiç gerek yok. Sinema salonlarında yandakilerin mısır patlağı sesinden, çocukların gürültüsünden ve öndekinin kafasından rahatsızlık duymak zorunda değilsiniz.

  Uygun bir bütçeyle oluşturabileceğiniz evde sinema odası ile film izleme keyfini ikiye katlayabilirsiniz. Gelişmiş özellikteki cihazlar ve yüksek ses kalitesi sayesinde evde sinema odası, yaşam kalitesini arttıracak kapasitede bir hizmet. Uygulanacak mekana göre özel olarak tasarlanan evde sinema odası, büyük salonlarda izlenen film deneyiminden kat kat fazlasını sunacaktır.

  Sinema Odası

  Evde sinema izlemek büyük bir keyif olsa da, o ortamı kurmak profesyonellik ister. Evlere özel sinema odası, elektrikli koltuklardan üç boyutlu projeksiyon cihazlarına, yüksek kalitedeki ses ve görüntü sisteminden özel akustik malzemelere kadar her detayı en ince ayrıntısına kadar düşünülerek tasarlanır. Bireysel olarak bu ortamı oluşturmak zor olabilir.

  Bunun için, kişisel isteklere uygun şekilde sinema odası tasarlayan profesyonel firmalardan destek alınması faydalı olacaktır. İşin uzmanı firma tarafından uygulanan sinema odası hizmetinin bir parçası niteliğindeki akustik ses yalıtımı, etrafı rahatsız etmeden sinema salonu konforunda film izleme imkanı sunar.

  Sinema Salonu

  Günümüzde teknolojik gelişmelerin doğal bir sonucu olarak yaygınlaşan akıllı ev sistemleri gibi yeni binalarda evde sinema salonu da bulunur. Ev eğlenceleri denildiğinde başı çeken sinema ortamı, özel düzenlemelerle oluşturulur. Evinde sinema odası bulunmayanlar, çok fazla uğraşmadan ve büyük maliyetler harcamadan evde sinema salonu konforunda film izleme ortamı oluşturabilir.

  Koltuklardan zemin ve duvarlara, ses yalıtımı ve izolasyondan pencerelere kadar özel uygulama ve montaj hizmeti sonrası kesintisiz film izleme keyfi yaşatacak sinema salonu ortamı oluşturulmuş olur. Bu, gerekli teçhizat ve teknik bilgiye sahip firma çalışanları için hiç de zor değildir. Hem uygun maliyetli hem de fazla zaman almayan bir hizmetle hayallerinizdeki film izleme salonuna kavuşmak, sadece bir telefon kadar uzağınızda!

  Evde Sinema

  Evde sinema keyfi de bir başkadır! Düşünsenize, sevdiğiniz bir filmi izlemek için yorgun yorgun dışarı çıkmak zorunda kalmıyorsunuz. Her detayı sinema salonundaymış gibi hissettirecek tasarımla evde sinema izlemek, yaşam alanlarına konfor katıyor. Ev sineması için tasarım ürünleri teknolojik gelişmelerle paralel olarak yenilendiğinden, kullanılacak cihazların en son teknolojide olması avantaj sağlar.

  Yenilikçi dekorasyon firmaları, ürün stoğunu yaşanan gelişmelere göre güncellediğinden gelen taleplere en uygun cevabı veriyor. Evde sinema odası yapmak için yeterli alan ve düşük maliyetli bütçeniz varsa, gerisini teknik bilgisi fazla olan elemanlara ve güncel ürün stoğuna sahip olan firmaya bırakın, sinema keyfini evinizde doyasıya yaşayın!

  Özel Sinema Odaları 

  Özel sinema odaları, son dönemlerin en avantajlı hizmeti. Gerçek sinema salonuna gitmeye belki her zaman fırsat bulmayabiliriz. O zaman yapılacak en mantıklı şey evde sinema salonu oluşturmak. En ince detayına kadar özel olarak tasarlanan sinema odalarının gerçek sinema salonundan fazlası var eksiği yok! Özellikle işinde uzman personelle çalışan firmalar tüm teknik detaylara özen gösterdiğinden, kusursuz tasarımla özel sinema odaları oluşturmak çok kolay. Gerçek sinema ortamını yaşatmak amacıyla en ince ayrıntısına kadar her şeyin düşünüldüğü kişiye özel sinema odaları sayesinde yaşam kalitesi de otomatikman yükseliyor.

  Sinema Odası Tasarım 

  Günümüz teknolojisinde birçok şey evden yapılabiliyor. Önceleri dışarı çıkarak fiziki güç ve zaman harcamayı gerektiren işler şimdilerde evden internet üzerinden yapılabiliyor. O halde sinema neden evden izlenmesin? Sinema odası tasarım gibi bir hizmet sektörü varken kalabalıklara girip birçok olumsuzluğa rağmen film izlemeye çalışmanın gereği var mı? Tabi ki yok. O zaman ev rahatlığından ödün vermeden, ama sinema ortamının o özel havasından da vazgeçmeden sinema odası tasarım hizmeti alabilirsiniz.

  Teknik çalışmalar sonucunda ihtiyaçlara özel olarak tasarlanan ortamda ev konforuyla film keyfini bir arada yaşamak mümkün. Sinema odası tasarım, kullanıcılar tarafından belirlenen alanda, alanın özelliklerine göre en uygun şekilde yapılır. Bu sayede uygun bütçeyle kaliteli şekilde yapılacak tasarımdan maksimum verim alınabilir.

  Özel Sinema Salonu

  Sinema, yorucu bir günün ardından yapılabilecek en keyifli aktivitedir. Kim, sevdiği filmi özel bir ortamda izlemek istemez ki? Sinema salonlarının her zaman izleyicileri etkileyen bir havası vardır. Ama artık o hava, özel sinema salonu tasarımlarıyla evlere geliyor. Ses yalıtımlı oda tasarımlarıyla görüntü ve ses kalitesi olarak gerçek sinema salonunu aratmayacak ambiyansta film izlenebilmektedir. 

  Özel sinema salonu tasarımları, adından da anlaşılacağı üzere, kişilerin evlerinde en rahat edeceği şekilde film izlemesi için kişisel isteklere göre yapılmaktadır. Ses izolasyonu uygulamalarıyla evlerde oluşturulan mini özel sinema salonu ortamı, çevreyi rahatsız etmeden istenen kalitede film izleyebilmek için ideal bir hizmettir. Sanıldığı kadar zaman alıcı bir işlem olmayan evde sinema salonu oluşturmanın maliyetleri de hizmet kalitesine göre uygun bütçelidir.