• Bariyerli Bondex Sünger

  Bariyerli Bondex Sünger

  6 ürün
 • Piramit Sünger

  Piramit Sünger

  4 ürün
 • Bu ürünler ortamdaki sesin düzenlemesini sağlar. Gereksiz ses dağılımlarının önlenmesine olanak tanır. Ayrıca akustik süngerler ortamdaki yankılanmayı da engellemektedir. Yapılacak olan özel uygulamalar ile başarılı bir sonuca ulaşmak mümkündür. Kimi zaman bir ses kayıt stüdyosunda kimi zaman ise konferans salonlarında akustik süngerler kullanılmaktadır. Bu ürünler ile verimli iletişim sağlamak mümkün kılınıyor. Aynı zamanda gereksiz ses dağılımları da engelleniyor. Akustik süngerler günümüzde birçok alanda ön plana çıkmaktadır. Bu ürünler ile iletişim kurmak daha kolay hale gelmektedir. Toplantılar daha verimli geçmekte ve konferanslar daha verimli şekilde gerçekleştirilmektedir.

  Akustik Sünger

  Ürün uygulanırken yüzeyin de düzgün olması önemlidir. Bu ürünler arasından seçim yaparken yüzeyinde yeterli düzeyde pürüzsüz olduğundan ve bu ürüne uygun olduğundan emin olmanız gerekiyor. Ancak bu şekilde kaliteli bir seçim yapabilir ve etkili sonuca ulaşabilirsiniz. Akustik sünger modellerini inceleyerek seçim yapmanızı kolaylaştırmanız mümkündür. Farklı modeller içinden mimarinize en uygun olanı seçerek harika bir deneyim yaşayabilirsiniz. Ürünün kalitesi olması da yaşanacak deneyimin iyi olmasında etkilidir. Kaliteli, etkili ve doğru seçilmiş bir sünger ile harika yalıtımlı bir ortam sağlamak mümkündür. Ancak bu yolla başarılı yalıtılmış ortamlara kavuşulabilir.

  Süngerler

  Farklı birçok modelde süngerler bulmak mümkün. Modeller içinden seçim yaparken bu ürünlerin her birinin kendine ait özel avantajını bilmek gerekiyor. Ancak bu şekilde doğru seçim yapılabilir. Süngerler şu şekilde sınıflandırılabilir:

  • Piramit Süngerler: Renkli olarak üretilebilen bu modellerde yanma gibi bir durum söz konusu değildir. Ortamın akustik olarak kaliteli bir düzeye ulaşması ancak bu ürünler ile mümkün olabilmektedir. Akma yapmaz. Alev almaz. Kaliteli olan yüzeyi yıpranmaya müsaade etmez.
  • Yumurta Süngerler: Bu ürünlerin içinde alev geciktirici karbonlar yer almaktadır. Bu sayede yanmazlığı geciktirilmiştir. Ses yalıtımı da sağlar. Özel yapısı ve içinde bulunan özel bileşenler sayesinde özellikle ses yalıtımında oldukça etkilidir.
  • Labirent Süngerler: Ürün yanmaz özelliğe sahiptir. Özellikle akustik anlamında kusursuz bir ortam isteniyor ise bu ürünler tercih edilebilir. Akustik olarak kusursuzluk sunmakta ve ses yalıtımı da sağlamaktadır. Ses yalıtımında biraz zayıf kalsa da ses dağılımını en doğru şekilde yapar.
  • Special Sünger: Özellikle dekoratif bir görünüm isteyenlerin tercih edebileceği bir ürün türüdür. Bu ürün türünde ses yalıtımı üst seviyelere çıkarılabilmektedir. Buna ek olarak sesin yankılanması da minimize edilmektedir. Ürün hem görünüm olarak hem de işlevsellik olarak harika bir deneyim sunacaktır.

  Bu modellere ek olarak Bondex, bariyerleri yalıtım, düz akustik ve panel süngerler bulmak da mümkündür. İçlerinden dilediğini seçerek harika bir deneyim yaşayabilirsiniz.

  Akustik Piramit Sünger

  Eğer seçim yapmakta zorlanıyorsanız bu durumda akustik piramit sünger tavsiyesi yapılabilir. Ürün yapısı itibariyle oldukça güvenlidir. Herhangi bir yanma durumu söz konusu değildir. Buna ek olarak üst seviye bir yalıtım sağlar. Yalıtım sağlaması nedeniyle birçok mimaride tercih edilmektedir. Ayrıca akustik piramit sünger yüksek oranda ses dağılımını engeller. Sesin yankı yapmasını ve ortamda gürültünün artmasını engellemesi ile akustik düzeni sağlar. Bu ürün ile yapılacak uygulamada birçok avantaj elde etmek mümkündür. Ayrıca akustik piramit sünger şık bir görünüm imkânı da sunar. Ortamlara dekoratif bir hava katan ürün ile mekanlarda dekoratif dokunuşlar yapmak mümkündür.

  Akustik Piramit Sünger Modelleri

  Farklı birçok akustik piramit sünger modelleri bulmak mümkündür. Bu modeller arasından seçim yaparken ürün desenine dikkat etmek gerekiyor. En uygun desenli ürünü seçerek siz de verimli bir iletişime ortam hazırlayabilirsiniz. Ayrıca ses kayıt stüdyolarında daha etkili kayıtlar yapılmasını sağlayabilirsiniz. Akustik piramit sünger modelleri genel olarak aynı malzemeden imal edilmiştir.

  Yapısı gereği yanmaya müsaade etmeyen bu ürün çok şık görünüme sahiptir. Farklı modellerin oluşma sebebi ürün yüzeyinde yer alan desenlerdir. Bu desenlerin her biri farklı bir işleve sahiptir. Bazı desenlerde ses yalıtımı ön plana çıkarken bazı desenler yankı oluşmasını engeller. Bu yüzden seçim yaparken desenlere dikkat etmek gerekiyor. Sonrasında harika bir seçim yapabilir ve mükemmel deneyim yaşayabilirsiniz. Siz de tercih yapmadan önce ürünlerin modellerini inceleyebilirsiniz.

  Akustik Sünger Fiyatları

  Fiyat farklılıkları modellere göre oluşabilmektedir. Özellikle akustik sünger fiyatları en çok modelden etkilenmektedir. Ayrıca ürün kalitesi de etkileyen bir diğer faktördür. Ürünün kalitesi arttıkça fiyatı da benzer oranda artabilmektedir. Bu ürünler ile yapılan uygulamada kaliteli ürünleri tercih etmek önem taşıyor. Uzun vadede kullanılacak olan bu ürünler kaliteli olduğunda herhangi bir sorun yaşamanıza imkân vermeyecektir. Akustik sünger fiyatları modele göre de değişebilmektedir. Farklı motifler fiyatın da değişmesine sebep olabilir. Fiyat araştırması yaparken modellerin detaylarını da inceleyebilirsiniz. Doğru model seçimi ile siz de kaliteli bir akustik sünger satın alabilirsiniz.

  Akustik sünger fiyatları yaptığı işleve göre oldukça uygundur. Hem dekoratif bir görünüm elde etmek hem yankıyı engellemek hem de yalıtım sağlamak gibi 3 farklı işi bir arada yapan bu ürünler birçok alanda kullanılabilmektedir. Kimi zaman bir ses kayıt ofisinde kimi zaman ise çalışma salonlarında bu ürüne rastlamak mümkündür. Özellikle sesin minimize edilmek istendiği ve yalıtımın üst seviyeye çıkmasının hedeflendiği yerlerde bu ürünler tercih edilebilir. Doğru seçimler ile harika bir deneyim yaşamak mümkündür. Siz de modelleri inceleyerek alanınıza en uygun ürünü seçebilirsiniz.