• PVC Zemin Kaplama

  Gürültü probleminin artış gösterdiği toplu yaşam alanları için PVC zemin kaplama nedir sorusu günümüzde sıklıkla sorulmaya başlanmıştır. PVC zemin kaplama modelleri, genel olarak birçok katkı maddesinin bir araya gelmesi ile oluşturulmaktadır. Renklendiricilerden pigmentlere, plastikleştiricilerden polivinil klorür maddesine kadar birçok elementin kullanıldığı gözlemlenebilmektedir.

  Pvc Zemin Kaplama Fiyatları

  Akustik PVC zemin kaplama fiyatları modelleri, ses tutma kabiliyetleri çok yüksek olan ve yalnızca teknolojik aletler ile üretilen yapı malzemeleridir. İçerdeki sesi tutabilmesinin yanında dışarıdan gelen gürültüyü de içeriye sokmamaktadır. Su ve yağ emme özelliklerinin oldukça düşük olması, ev ortamları için dahi tercih edilebilmesini kanıtlar niteliktedir. Güvenli ve temiz bir şekilde yıllar boyunca kullanılabilmektedir.

  Temizlenmesi de oldukça kolaydır. Standart zemin kaplamalarda olduğu gibi akustik PVC modellerini de ince bir yer bezi ile kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Yalıtım malzemesi olarak monte edildiği için elektriği de iletmemektedir. İletken özelliğini daha yapım aşamasında kaybetmekte olan akustik PVC zemin kaplama fiyatları modelleri, aileniz için güvenilir bir ortam sunmaktadır. Bünyesinde yer alan bileşenler nedeniyle yanmaya karşı da belirli oranlara kadar dayanıklılık göstermektedir.

  Zemin Kaplama Çeşitleri

  Ufak bir ateş parçasının değmesi ile tutuşmaz ve sizleri zor durumda bırakmaz. Akustik PVC zemin kaplama modelleri, kaplama özelliği bakımından aşınma durumlarına karşı dayanıklı malzemelerdir. Sert bir cisimle temas ettiğinde üzerinde herhangi bir bozulma veya çizilme olmamaktadır. Son olarak m2 bakımından fiyatlarının da oldukça uygun olduğunu belirtmekte fayda var.